PRÁVĚ TEĎ

Hlubší poznání sebe sama, možností svého těla i mysli, stejně jako přesah z jógové podložky do dalších sfér našeho života, jsou cílem tohoto kurzu.

Potřebujete se dostat po prázdninách zpátky do formy, nebo se v té letní udržet? Udělat si v tom koloběhu všedních dní aspoň chvíli čas na sebe? Již od pondělí 6.9. se na vás těším na vaší oblíbené lekci jógy pro zdravé tělo v Kolovratech v sále U Boudů.

Přijeďte načerpat energii a radost z letní přírody, na chvíli zastavit svět kolem sebe, naladit se na klidnou vlnu svého dechu a na veselou vlnu svého smíchu. Srdečně vás zvu na víkendový pobyt s jógou, relaxací i dalšími sportovními aktivitami v krásné přírodě Posázaví.

Oblíbené lekce online jógy pokračují i v červnu. Na léto společně vyladíme tělo i kondičku :-)

V květnu zaměříme více pozornosti na otevírání hrudníku a našeho srdce. Také tento měsíc budou všechny lekce plně v online režimu. Připojte se odkudkoliv :-)

Aprílové počasí si s námi pohrává, ale jedna jistota zůstává. A tou jsou naše jógová setkání. Také v dubnu jógujeme online. Napište si o rezervaci a více informací na omlife.mk@gmail.com

Nečekejte, až skončí lockdown a připravte své tělo a kondičku na jaro už teď! Připojení k online lekcím jógy je tak snadné. A nebude v tom sami.
Rezervace místa a více informací: omlife.mk@gmail.com
Těším se na vás :-) Martina
p.s. Spolu to zvládneme

ROZVRH: ÚNOR 2021
PO 18:45 vinyasa flow
ÚT 7:00 ranní probuzení
ST 18:45 vinyasa power
ST 19:50 jóga core (10-15min.)
PÁ 7:00 ranní probuzení
NE 18:45 jóga pro zdravá záda

Protáhněte tělo a pročistěte mysl dřív, než vám začne ranní porada. Nebo ze sebe setřeste všechno napětí po celém dni a vraťte se zpátky do svého těla. A nebo se po celém týdnu nechte příjemně unášet na vlně svého dechu a dopřejte přitom úlevu svým zádům. Připojit se můžete odkudkoliv. Vysíláme přes Google Meet. Pro rezervaci místa a více...

Splňte si letos své přání o zdravém a pružném těle. Ráda Vám s tím pomůžu. Pohyb se stane oblíbenou součástí Vašeho života a Vy si budete užívat své zdravé tělo a čistou mysl. Více informací a termín pro nezávaznou konzultaci na omlife.mk@gmail.com

Pomozte svým blízkým splnit si svá předsevzetí v roce 2021. Nadělte jim čas pro sebe, relax a potěšení pro tělo i mysl.

Přijeďte načerpat energii a radost z podzimní přírody, na chvíli zastavit svět kolem sebe, naladit se na klidnou vlnu svého dechu a na veselou vlnu svého smíchu. Srdečně vás zvu na víkendový pobyt s jógou, relaxací i dalšími sportovními aktivitami v krásné přírodě Posázaví.