PRÁVĚ TEĎ

Zažijte s námi prodloužený víkend plný jógy, relaxace v šumavské přírodě a meditace při superúplňku. Čeká Vás stylové ubytování na Statku Újezd www.statekujezd.cz, lekce jógy, krátké tematicky založené workshopy a meditace v jurtě s výhledy na oblohu, louky a pole, wellness, posezení u krbu a vegetariánská strava, která potěší Vaše chuťové buňky.

Pobyt vhodný pro všechny milovníky pláží, výletů, jógy a odpočinku organizujeme opět s @bluebananatrevelprague.

První květnový víkend v nám již dobře známém Sporthotelu Kácov. Posázavská jarní příroda a víkend plný jógy zaměřené nejen na detox a jarní procitnutí. K procházkám, výletům a a dalším sportovním aktivitám je v tomto místě příležitostí víc, než dost. Pro rezervace a další informace: omlife.mk@gmail.com

Ostrov věčného jara, Ostrov květů, Zelená perla atlantiku. MADEIRA Právě ona přilákala naši pozornost a spolu s @bluebananatravelprague jsme na ni připravili pobytový zájezd s jógou.

Otevřená skupinová lekce vinyasa jógy s využitím jógového kruhu. Každou středu v OM life Uhříněves. Lekce je vedena tak, aby ji zvládli ti, kteří se s jógovým kruhem ještě nesetkali a aby si na své přišli i ti, kteří už nějakou zkušenost mají.
Rezervace předem nutná: omlife.mk@gmail.com. Kapacita max. 8 účastníků. Jógové kruhy máme pro všechny k...

Workshop věnovaný tomu, jak pravidelným, funkčním a efektivním pohybem dopřát komfort svým zádům.
Cviky, které vás budou bavit a které využijete pro domácí praxi.
Uvolnění myofasciálních tkání.
Využití pomůcek: míčky, bloky, pásky, šály.
Workshop je vhodný pro všechny, není nutná předchozí jógová praxe.
Místo konání: Praha Uhříněves, Středohorská ul.
...

Vibrace křišťálových a tibetských mís, Koshi zvonků, deštných sloupů, gongu a dalších terapeutických nástrojů se opět rozezní v našem studiu. Těšte se hned na 3 setkání s milou Hankou Bartošovou.

Spoléháme se na ně, nosí nás a tíhu našeho těla (někdy i celého našeho světa) den co den. Jak moc si jich všímáme? Kolik péče jim dopřáváme? Aniž bychom si to uvědomovali, zajišťují přirozený pohyb, který zlepšuje naši fyzickou i psychickou kondici. Řeč je o CHODIDLECH a jejich vlivu na držení těla i na pohodlí našich zad.

Babí léto, jóga, relax, výlety. Víkend, kde budete mít prostor a čas věnovat se jen sami sobě. Můžete si dopřát relaxaci, nebo prožít velmi aktivní víkend. Už teď se těším na společné zážitky.

Srdečně Vás zvu na říjnový víkend do Východních Čech. Pobyt se ponese v duchu jóga - wellness - výlety. Při lekcích jógy, v sále s výhledem do obory, budeme poznávat své tělo a jeho možnosti a ve volném čase si dopřejeme wellness v zázemí hotelu, nebo budeme objevovat krásná místa a přírodu v okolí Velichovek. Láká Vás víc návštěva...

Těšte se na příjemnou lekci, při které opravdu nic nemusíte. Stačí si jen udělat pohodlí a relaxovat :-) Pro všechny, na koho se minule nedostalo, nebo si budou chtít tento zážitek dopřát znovu. Milá Hanka Bartošová www.hanabartosova.com zavítá k nám do studia opět v pátek 12.5. Rezervace místa: omlife.mk@gmail.com