PRÁVĚ TEĎ

Workshop o tom, že na židli nemusíme jen sedět. O tom, jak židli využít jako pomůcku pro zvládání jógových ásan a jak pomocí židle bezpečně a cíleně posílit střed těla. Vhodné pro všechny, kdo chtějí objevit něco nového. Individuální přístup: max 10 účastníků. 15.10.2022 | 9:15 - 11:45 | Praha Uhříněves, Středohorská ul. | vstupné 450 Kč |...

Víkend plný jógy, radosti a energie v krásné přírodě Posázaví. Těšit se můžete na jemné i dynamické lekce, jógu pro zdravá záda, dechová cvičení a relaxační techniky.

Přivítejte jaro plní svěžesti a nové energie! Vyberte si z kurzů jógy pro zdravá záda, pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé jogíny. Přátelská atmosféra v Kolovratech U Boudů Vás naladí tak, že se Vám z lekcí nebude chtít odcházet :-)

Cítit se každý den skvěle ve svém těle? Všechno je možné!
Kurz je vhodný pro všechny, jejichž záda a těla to potřebují. Dopřejte si v novém roce více času pro sebe a využijte zvýhodněnou cenu kurzu, která platí do 20.12.2012.

Nový rok, nový začátek. Pro úplné i ty věčné začátečníky otevírám od ledna nový kurz. V 6ti lekcích společně projdeme základní jógové pozice, techniky dechu a čas bude i na relaxaci. Kurz bude probíhat prezenční formou v Kolovratech, v sále U Boudů. Dopřejte si v novém roce více času pro sebe a využijte zvýhodněnou cenu kurzu, která platí do...

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se s jógou již setkali. Společně zopakujeme a vyladíme detaily a techniku základních pozic a postupně navážeme pokročilejšími ásanami. Detailně projdeme pozdrav slunci A a jeho varianty. Budeme se věnovat dechovým technikám a prostor dopřejeme i vědomému uvolnění mysli.

S radostí vás zvu na další výzvy, další poznání sebe sama, svého těla a své mysli. Kurz je vhodný pro všechny, kteří jógovou praxi zařadili již pravidelně do svého života. Dopřejte si v novém roce více času pro sebe a využijte zvýhodněnou cenu kurzu, která platí do 20.12.2012.

Hlubší poznání sebe sama, možností svého těla i mysli, stejně jako přesah z jógové podložky do dalších sfér našeho života, jsou cílem tohoto kurzu.

Potřebujete se dostat po prázdninách zpátky do formy, nebo se v té letní udržet? Udělat si v tom koloběhu všedních dní aspoň chvíli čas na sebe? Již od pondělí 6.9. se na vás těším na vaší oblíbené lekci jógy pro zdravé tělo v Kolovratech v sále U Boudů.

Přijeďte načerpat energii a radost z letní přírody, na chvíli zastavit svět kolem sebe, naladit se na klidnou vlnu svého dechu a na veselou vlnu svého smíchu. Srdečně vás zvu na víkendový pobyt s jógou, relaxací i dalšími sportovními aktivitami v krásné přírodě Posázaví.

Oblíbené lekce online jógy pokračují i v červnu. Na léto společně vyladíme tělo i kondičku :-)

V květnu zaměříme více pozornosti na otevírání hrudníku a našeho srdce. Také tento měsíc budou všechny lekce plně v online režimu. Připojte se odkudkoliv :-)