PRÁVĚ TEĎ

Cítit se každý den skvěle ve svém těle? Všechno je možné!
Kurz je vhodný pro všechny, jejichž záda a těla to potřebují. Dopřejte si v novém roce více času pro sebe a využijte zvýhodněnou cenu kurzu, která platí do 20.12.2012.

Nový rok, nový začátek. Pro úplné i ty věčné začátečníky otevírám od ledna nový kurz. V 6ti lekcích společně projdeme základní jógové pozice, techniky dechu a čas bude i na relaxaci. Kurz bude probíhat prezenční formou v Kolovratech, v sále U Boudů. Dopřejte si v novém roce více času pro sebe a využijte zvýhodněnou cenu kurzu, která platí do...

Kurz je vhodný pro všechny, kteří se s jógou již setkali. Společně zopakujeme a vyladíme detaily a techniku základních pozic a postupně navážeme pokročilejšími ásanami. Detailně projdeme pozdrav slunci A a jeho varianty. Budeme se věnovat dechovým technikám a prostor dopřejeme i vědomému uvolnění mysli.

S radostí vás zvu na další výzvy, další poznání sebe sama, svého těla a své mysli. Kurz je vhodný pro všechny, kteří jógovou praxi zařadili již pravidelně do svého života. Dopřejte si v novém roce více času pro sebe a využijte zvýhodněnou cenu kurzu, která platí do 20.12.2012.

Hlubší poznání sebe sama, možností svého těla i mysli, stejně jako přesah z jógové podložky do dalších sfér našeho života, jsou cílem tohoto kurzu.

Potřebujete se dostat po prázdninách zpátky do formy, nebo se v té letní udržet? Udělat si v tom koloběhu všedních dní aspoň chvíli čas na sebe? Již od pondělí 6.9. se na vás těším na vaší oblíbené lekci jógy pro zdravé tělo v Kolovratech v sále U Boudů.

Přijeďte načerpat energii a radost z letní přírody, na chvíli zastavit svět kolem sebe, naladit se na klidnou vlnu svého dechu a na veselou vlnu svého smíchu. Srdečně vás zvu na víkendový pobyt s jógou, relaxací i dalšími sportovními aktivitami v krásné přírodě Posázaví.

Oblíbené lekce online jógy pokračují i v červnu. Na léto společně vyladíme tělo i kondičku :-)

V květnu zaměříme více pozornosti na otevírání hrudníku a našeho srdce. Také tento měsíc budou všechny lekce plně v online režimu. Připojte se odkudkoliv :-)

Aprílové počasí si s námi pohrává, ale jedna jistota zůstává. A tou jsou naše jógová setkání. Také v dubnu jógujeme online. Napište si o rezervaci a více informací na omlife.mk@gmail.com

Nečekejte, až skončí lockdown a připravte své tělo a kondičku na jaro už teď! Připojení k online lekcím jógy je tak snadné. A nebude v tom sami.
Rezervace místa a více informací: omlife.mk@gmail.com
Těším se na vás :-) Martina
p.s. Spolu to zvládneme

ROZVRH: ÚNOR 2021
PO 18:45 vinyasa flow
ÚT 7:00 ranní probuzení
ST 18:45 vinyasa power
ST 19:50 jóga core (10-15min.)
PÁ 7:00 ranní probuzení
NE 18:45 jóga pro zdravá záda